Apie mus

APIE MUS

Kodėl mes? Kodėl LOVŲ ROJUS?

Šiuolaikinis klientas yra ypač reiklus ir mes stengiamės įsiklausyti į visus poreikius. Dauguma mūsų baldų turi miego funkciją ir patalynės dėžes. Siūlome didelį, kokybiškų, lengvai prižiūrimų audinių pasirinkimą, kad būtų kuo lengviau mūsų baldą pritaikyti Jūsų namams.

Lovų Rojus prekinio ženklo veidas Ramunas Rudokas

LOVŲ ROJAUS prekinio ženklo veidas Ramūnas Rudokas – Lietuvos aktorius, televizijos laidų, renginių vedėjas. Kino filmo „Pasmerkti. Kauno Romanas” ir „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“ režisierius. Puikiai su dideliu džiaugsmu ir šypsena pristato LOVU ROJAUS naują internetinė parduotuvę. Mūsų baldų kokybė atspindi Ramūno išraiškose.

Internetinė parduotuvė

Jei norite baldus rinktis patogiai namuose, visą baldų asortimentą rasite www.lovurojus.lt Čia lengvai išsirinksite audinius ir spalvas, tačiau nepamirškite, kad dėl Jūsų kompiuterio ar mobiliojo telefono ekrano raiškos ir kitų subtilybių, tikroji audinio spalva gali šiek tiek skirtis, nuo matomos jūsų ekrane.

Todėl atvykite į parduotuvė gyvai konsultacijai apsižiūrėti ir įvertinti kokybę. Mūsų sukauptos žinios ir patirtis interjero dizaino srityje Jums padės lengviau išrinkti baldą ir audinio kolekciją.

atsiliepimai

Ką sako žmonės?

Prieš pirkdami domėkitės ką sako žmonės ir savo “širdies ir lupų gelmių”

5/5
„Tiesą sakant, jokie žodžiai negali pasakyti, koks nuostabus yra klientų aptarnavimas.
Viktorija Sažnevič

Dantistė

5/5
Nesenai skundžiausi miego problemomis bet lovų rojaus savininkai man padėjo viskuo tiek nuo lovos iki čiužinio ir superiniu aptarnavimų ačiū jums!
Samanta Bernotaitė

Freelancere/Marketingistė

5/5
Didelis dėkui! Karoliui už nuostabų informatyvų apsakymą visu prekių kurias turi niekad netikėjau kad tiek yra investuojamą į klientą kaip čia! 🙂
Birute Inataitė

Verslininkė